Forem Enerji

2015 yılında faaliyetlerine başlayan FOREM ENERJİ, solar enerji sistemleri üzerinde proje çizimi, danışmalık hizmetleri, solar sistemlere özel ürün satışları ve saha uygulamaları üzerine hizmet vermektedir.

Hedefimiz güneş enerjisinden elektrik üretmek için gereken bileşenlerin ve kullanıma hazır sistemlerin sağlayıcısı olarak bölgesinde lider olmayı amaçlamaktadır.

Forem Enerji deneyimli kadrosu ve profesyonel ekipmanları ile güneş enerjisi için size anahtar teslim premium çözümler sunar.

Forem Enerji tarafından anahtar teslim olarak verilen hizmetlerimize göz atın. Siz aklınızdakini anlatın ve gerisini profesyonel ekibimize bırakın.

Forem Enerji
Forem Enerji
Kurucu Hakkında

Uludağ Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümünden mezun olmuştur.

Mezuniyet sonrası 1 yıl süre ile İngiltere'ye eğitim için gitmiştir.

Profesyönel çalışma hayatına 2006 yılında Isı Makina firmasında başlamış olup endüstriyel tesislerde mekanik tesisat ve iklimlendirme çözümleri üzerine çalışmıştır. 2007-2012 yılları arasında Elginkan Holding bünyesinde üretilen ürünlerin yurtdışı satış faaliyetleri üzerine görev almış olup 2012 yılından 2015'e kadar solar panel üreticisi Solarturk'de görev almıştır.

2015 yılında solar enerji sistemlerinin danışmanlık ve saha uygulamalarını yapmak üzere Forem Enerji'yi kurmuştur.

tr